KREATYWNOŚĆ W AI / Warsztat twórczego generowania. Sztuczna inteligencja, a kreatywność

Strona Główna / KREATYWNOŚĆ W AI / Warsztat twórczego generowania. Sztuczna inteligencja, a kreatywność

KREATYWNOŚĆ W AI
Warsztat twórczego generowania. Sztuczna inteligencja, a kreatywność

10 lipca 2024 / ŚRODA
godzina: 17:00
wiek: 16+
bilet na warsztaty: już wyprzedane!

Warsztaty AI skierowane są do osób, które chciałyby nauczyć się jak używać narzędzi sztucznej inteligencji do tworzenia obrazów i wideo. Na warsztatach będzie można odkryć potencjał sztucznej inteligencji i wirtualnej rzeczywistości oraz ich praktyczne zastosowanie w produkcji cyfrowej. Dowiemy się w jaki sposób nowe technologie mogą pomóc w procesie twórczym artystów i artystek oraz w codziennej pracy wszystkich osób zainteresowanych. Warsztat będzie okazją do poznania różnego typu narzędzi AI — eksperymentów przy konstruowaniu promptów, testowania modeli czy stworzenia własnej animacji.

Warsztaty przygotuje Agata Lankamer, która prowadzi artystyczne badania nad sztuczną inteligencją w sztukach wizualnych. Doświadczenie w tym zakresie zdobyła podczas pobytu w Aldea — Center for Contemporary art, Design and Technology w Norwegii. Absolwentka sztuki mediów na ASP w Warszawie (2020-2023), malarstwa na ASP we Wrocławiu (2013-2018) oraz Wyższej Szkoły Nauk Pedagogicznych w Warszawie (2019-2020, studia podyplomowe).
Weź ze sobą: Uczestnicy będą potrzebować własny laptop, jednak nie jest wymagana specyfikacja techniczna, potrzebne oprogramowanie ani wcześniejsza wiedza na temat AI.

Skip to content